(06277)2-88-02
(06277)2-87-69
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Облачно

-2°C

Доброполье

Облачно

Надрокористувачі Добропільщини внесли до бюджету 15 мільйонів

Протягом січня-лютого 2019 року платники рентних платежів – надрокористувачі Донецької області спрямували до зведеного бюджету країни 114,5 млн грн, в тому числі до державного бюджету перераховано суму у розмірі 76,5 млн грн, до місцевих бюджетів надійшло 38,0 млн гривень. Приріст поточних показників склав 25%, або 22,9 млн гривень.
Лідером з найбільшим показником надходжень рентних платежів у 2019 році продовжує залишатися Покровський район, надрокористувачі якого спрямували до зведеного бюджету 45,6 млн гривень. Друге та третє місце посіли м. Бахмут та Добропільський район – 21 млн грн та 15,1 млн грн відповідно. 
Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує, що з метою забезпечення повного обліку платників рентної плати за користування надрами фахівці фіскальної служби проводять звірки переліків суб’єктів господарювання, яким видано спецдозволи на користування надрами та дозволи на спеціальне водокористування з переліком платників, які надають до органів ДФС податкові розрахунки. Якщо протягом шести місяців суб'єкти господарювання не сплачують або платять рентну плату у неповному обсязі, вони можуть бути позбавлені дозволів на спеціальне водокористування та користування надрами для видобування корисних копалин.
 

© 2017 Добрые новости