(06277)2-88-02
(06277)2-87-69
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Облачно

-2°C

Доброполье

Облачно

Інтерактивний захід в Молодіжному центрі «Енерджайзер» у Володимирівці

12 березня в Молодіжному центрі «Енерджайзер» села Володимирівка Шахівської ОТГ відбувся інтерактивний захід для учнівської молоді «У світі професій». Ця зустріч стала першою в рамках взаємодії Добропільського міського центру зайнятості та саме цього Молодіжного центру. 
 Метою таких профорієнтаційних заходів є надання молоді можливостей для розвитку та отримання знань , можливості стати конкурентноздатною в країні. Тож цього дня захід проводився для учнівської молоді випускних класів.  
 Після знайомства та презентації послуг служби зайнятості провідний фахівець з профорієнтації Наталя Кузьміна запропонувала пригадати формулу вдалого вибору професії. В процесі обговорення та суперечок колективно позначили п’ять кроків для успішного вибору професії, один серед яких - дати оцінку своїм інтересам, схильностям та їх значенням щодо майбутньої професії. Найпростіше  це зробити за допомогою тестування за сучасними методиками: школярам було презентовано онлайн-платформу «Моя професія: консультаційна мережа». Під час проведення інтерактивної вправи учасники заходу розбились на команди, кожна з яких чітко і аргументовано висловлювала власну думку. Тому ми дякуємо учасникам заходу за активність та завзятість, а керівнику Молодіжного центру Наталі Балик за гостинність та створення сприятливих умов для роботи.

© 2017 Добрые новости